Yorum Yaz

Kaya Mervan

Parasının ve zamanının kıymetini bilenler için profesyonel İngilizce kursu. Öğrencisine değer veren bir kurum. Akademi'de İngilizceyi, İngiliz dil kültürünü de öğrenerek öğrendim. Herkese öneririm.

5.04.2021 23:40:31
Prof. Dr. Erol BAYHAN

Kızımın iyi bir yabancı dil eğitimini almasını istiyordum. Yaptığım araştırma sonucunda en iyi Yabancı Dil Kursunun Akademi Dil Kursunun olduğunu gördüm. İki yılda kızımın yabancı dil seviyesinde müthiş bir ilerleme oldu. Geçen yıl ayrıca Londra'ya Dil kursuna yolladım. Orada 1 ay gibi kısa sürede C2 sertifikası alarak döndü. Yabancı dil alt yapısının bu kadar sağlam olmasının temel sebebi kuşkusuz Kemal hocam ve ekibidir. Diyarbakır için bir şansınız. Başta Kemal hocam olmak üzere tüm Akademi çalışanlarına sonsuz teşekkürler ediyorum.

7.07.2020 08:33:06
Sedat Akdeniz Prof Dr

Diyarbakır’da özel eğitim kurumu olarak İngilizce eğitimi veren Akademi eğitim okulunun ingilizce ögrenme engelini aşmada başarılı olduğunu söyleyebilirim. İngilizce eğitimin en pratik ve kolay bir şekilde anadili ingilizce olan eğiticilerin bunda rolünün büyük olduğunu, öz güvenin oluşması beraberinde İngilizce öğretmenleri ile birlikte eğlenerek öğretilmesi çocuklarımın yabancı dil öğrenmesinde çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Kişisel olarak düşüncem mümkün olan en erken yaşta başlanması çok daha etkili olacağıdır. Diyarbakır için önemli ve mutlaka faydalanılması gereken bir kurum olduğunu düşünüyorum. Akademiye bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

5.07.2020 16:17:10
Ahmet Kankal

Diyarbakır'da görev yaptığım dönemde kızım Gülşah'ı göndermiştim. İlkokul yıllarında burada kazandığı özgüven ve edinmiş olduğu yabancı dil öğrenimiyle ilerleyen yıllarda pratik konuşma becerisiyle yabancı dil öğretmenleri nezdinde epey ayrıcalık kazandı. İnşallah yüksek öğretim aşamasında hazırlık sınıfında bu bilgi ve deneyiminin karşılığını da görecektir. Yurtdışı lisansüstü düşünmekteyiz. Dünyayı tanımak ve dünya ile ilişki kurmak için iyi bir yabancı dil eğitimi şart. Beklentimiz karşıladığı için Kemal hoca ve ekibine teşekkür ederiz.

4.07.2020 21:08:18
Serhat Çalışır

Bence diyarbakırda tartışmasız en iyi eğitim kurumu özellikle kemal hocaya eğitim süreci boyunca ilgi ve alakası için teşekkür ederim hakkınız ödenmez inşallah kızım okumayı yazmayı öğrenir de sizlerle birde kızım için görüşürüz

2.07.2020 12:37:25
Selahattin Akalp

Bence Türkiye'nin sayılı ve köklü dil okullarından. Dil eğitimindeki tecrübesi, ciddiyeti ve öğrencilere sunduğu imkanlarla; standartların oldukça üstünde ve örnek bir dil okulu olduğu kanaatindeyim.

2.07.2020 12:36:46
Erkan Özgen

Yıllarca okulda İngilizce dersinde iki kelime İgilizce öğrenemedim. Ama Özel Akademi Eğitim Merkezin de İgilizce kursuna kayıt yaptım. Ezbere dayanmayan öğretiminiz sayesinde gittiğim ülkelerde İngilizce ile iletişimi sağlayabiliyorum. İngilizceyi konuşmayı sayeniz de öğrendim. Çok teşekkür ederim.

30.06.2020 09:45:44
İnan Tanrıverdi

Akademi her seviyedeki her yaştaki öğrenciye eğitim verebilecek bilgi, birikim ve enstrumana sahip bir ingilizce dil eğitim kuruluşudur. Ben ve oğlum aynı dönemde akediminin öğrencisi olduk, gerek Kemal beyle gerekse özenle belirlenmiş yurt dışından transfer edilmiş öğretmenlerle son derece verimli ve güzel eğitim dönemleri geçirdik....Teşekkürler Akademi ailesi...

30.06.2020 09:44:45
Baran Suna

Belki iddali olabilir ama Türkiye'deki en ciddi birkaç kurumdan biri denilebilir. Siz veya çocuğunuz mutlaka bu kurumdan öğretim alın diyebilirim, o zaman ne düzeyde iyi bir kurum olduğunu anlamak sanırım daha kolay olacaktır.

24.06.2020 10:35:48
Lezgin Şahin

Özel Akademi Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu'na İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazanabilmek amacıyla gittim ve oldukça memnun kaldım. Hem bölümümü kazanmada, hem de İngilizce'de kendimi geliştirmeme sağladığı katkıda çok önemli bir yere sahiptir. Kemal hocamın, hem profesyonel hem de işinde inanılmaz başarılı olması, bu kursu iyi ki seçtiğimi kanıtlamıştır bana. Teşekkür ederim kendisine.

24.06.2020 10:34:53
Whatsapp Ara