Yorum Yaz

Mahmut Akın

Akademi ingilizce kursu diyarbakir in en köklü ingilizce kurslarından biri eğitim kalitesi en üst seviyede kendilerine verdikleri eğitim için çok teşekkür ederim

4.08.2021 08:46:54
Medine Sevici

35 yıllık tecrübesiyle Diyarbakır’da eğitimin hakkını veren tek adres. Güven ve rahatlıkla sizde bu tecrübeden yararlanabilirsiniz. Sevgili Kemal hocamızın profesyonel bir şekilde verdiği eğitimi başka hiç bir yerde bulamazsınız. ☺️☺️ Kalite, güven ve eğitim istiyorsanız tercih etmekte tereddüt etmeyiniz arkadaşlar.

1.08.2021 14:01:56
Beren

İngilizce kursunda rakibi olmayan tek kurum kesinlikle tavsiye ediyorum.Kaliteli öğretmen kadrosu ile vermiş oldukları hizmet gerçekten harcadığınız paranın ve zamanının kat kat daha fazlasını sizlere sunuyor.Öncelikle hocama teşekkürlerimi sunuyorum dört dörtlük bir kurum.Başarı odaklı bir eğitim düşünüyorsanız kesinlikle tercih edilmeli👍emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

23.07.2021 13:53:15
Yusuf

Bölgede ki dil eğitim ve gelişimi için tek kurum diyebilirim. Ayrıca güler yüzlü ve samimiyetleride tartışılamaz. Yaklaşık bir yıllık beraberliğimiz den çocuğumuzda ki dil gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı çok tşk ederiz.

17.07.2021 22:05:54
Mahmut Akbay

ingilizce eğitimi ticaret için yapmayan tek kurum,bazılarını izlediyseniz iki veya üç senelik omurleri olmuştur.oysaki bu kurumun en az 35 yıllık geçmişi var.

18.07.2021 14:57:53
Vedat

Birçok dil okuluna gittim ama Akademi son adresim oldu. İngilizceyi doğru ve keyifle öğrenmenin bence tek adresi burası. 1985 yılından beri hizmet veriyormuş, öğrenince çok şaşırdım. bu kadar süre devam etmesi birçok şeyi açıklamaya yetiyor.

16.06.2021 21:19:29
Kaya Mervan

Parasının ve zamanının kıymetini bilenler için profesyonel İngilizce kursu. Öğrencisine değer veren bir kurum. Akademi'de İngilizceyi, İngiliz dil kültürünü de öğrenerek öğrendim. Herkese öneririm.

5.04.2021 23:40:31
Prof. Dr. Erol BAYHAN

Kızımın iyi bir yabancı dil eğitimini almasını istiyordum. Yaptığım araştırma sonucunda en iyi Yabancı Dil Kursunun Akademi Dil Kursunun olduğunu gördüm. İki yılda kızımın yabancı dil seviyesinde müthiş bir ilerleme oldu. Geçen yıl ayrıca Londra'ya Dil kursuna yolladım. Orada 1 ay gibi kısa sürede C2 sertifikası alarak döndü. Yabancı dil alt yapısının bu kadar sağlam olmasının temel sebebi kuşkusuz Kemal hocam ve ekibidir. Diyarbakır için bir şansınız. Başta Kemal hocam olmak üzere tüm Akademi çalışanlarına sonsuz teşekkürler ediyorum.

7.07.2020 08:33:06
Sedat Akdeniz Prof Dr

Diyarbakır’da özel eğitim kurumu olarak İngilizce eğitimi veren Akademi eğitim okulunun ingilizce ögrenme engelini aşmada başarılı olduğunu söyleyebilirim. İngilizce eğitimin en pratik ve kolay bir şekilde anadili ingilizce olan eğiticilerin bunda rolünün büyük olduğunu, öz güvenin oluşması beraberinde İngilizce öğretmenleri ile birlikte eğlenerek öğretilmesi çocuklarımın yabancı dil öğrenmesinde çok etkili olduğunu söyleyebilirim. Kişisel olarak düşüncem mümkün olan en erken yaşta başlanması çok daha etkili olacağıdır. Diyarbakır için önemli ve mutlaka faydalanılması gereken bir kurum olduğunu düşünüyorum. Akademiye bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

5.07.2020 16:17:10
Ahmet Kankal

Diyarbakır'da görev yaptığım dönemde kızım Gülşah'ı göndermiştim. İlkokul yıllarında burada kazandığı özgüven ve edinmiş olduğu yabancı dil öğrenimiyle ilerleyen yıllarda pratik konuşma becerisiyle yabancı dil öğretmenleri nezdinde epey ayrıcalık kazandı. İnşallah yüksek öğretim aşamasında hazırlık sınıfında bu bilgi ve deneyiminin karşılığını da görecektir. Yurtdışı lisansüstü düşünmekteyiz. Dünyayı tanımak ve dünya ile ilişki kurmak için iyi bir yabancı dil eğitimi şart. Beklentimiz karşıladığı için Kemal hoca ve ekibine teşekkür ederiz.

4.07.2020 21:08:18
Whatsapp Ara