Yorum Yaz

Hakan K.

Akademiye gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Ders işlenişi olsun size karsi olan ilgi olsun hepsi çok iyi bu güzel ortamı bizlere sağlayan academy ailesine teşekkür ederim.Bu arada kemal hocama da değinmek istiyorum.Herkes ders verir ama kemal hoca öğretir ve sevdirir.Thank's my teacher kemal.

7.03.2020 22:28:12
EBRU BUZCU ALSAN

AKADEMI`den daha mükemmeli yok, kesinlikle yok! Bilgi ,deneyim ,dürüstlük,ilgi... Ne arıyorsaniz var.

15.12.2019 00:39
Ebru Buzcu Alsan

Akademi`de 23 yıl önce tum kurları bitirerek sertifikasını almis,sonradan konuşma grubuna devam etmis,Kemal Hocamın özverili rehberligi ile Ingiltere`de de eğitimine devam etmis biri olarak yazmadan geçemezdim Londra`daki eğitimim sırasında -ki o da sıradan bir okul değildi- yönetimden beni çağırıp söyle demişlerdi:Size Ingilizceyi böyle öğreten kimdir,biz cok merak ettik.Bizden bile iyi eğitim veren bir okul olduğu cok belli. Bana kitaplar kasetler -o zaman kasetler vardı:) -olan bir set hediye etmislerdi ve Kemal hocamla görüşmek istemişlerdi.Ben de görüştürmustum.hocam da bunu teyit edecektir. Bana 23 yıl once bu deneyimi yaşatan Akademi ve Kemal hocama bir kez daha teşekküru borc bilirim. Su andaki eğitim bunca yılın deneyimi ile eminim muhteşemdir.Kisacasi Akademi`den daha iyi bir okul-kurs düşünemiyorum. Diyarbakır da olsam bilgilerimi tazelemek icin gidecegim tek adres.

15.12.2019 00:35
Muhammed Söylemez

Akademişu ana kadar gördüğüm en iyi ingilizce kursu. 35 yıllık deneyim ve profesyonelliğindersin her anına yansıdığını görmemek mümkün değil. Bir çok kursa gittim Kemal hocanın anlatım tekniği öğrencinin etkin ve kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlıyor Ümran Hocama`da yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İngilizce öğrenmek isteyen herkese tereddütsüz tavsiye ederim.

13.12.2019 01:06
Ayşegül

Yabancı dil öğrenmek için uzun bir süre kurs arayışına girdim ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine akademi ailesine katıldım Akademi`ye ilk geldiğimde müthiş bir sıcaklık ve samimiyet hissettim başta hocaları ve eğitim danışmanları çok destek oldular, ve olmaya devam ediyorlar. Akademi anlatılmaz yaşayarak öğrenilir paranızı ve zamanınızı çöpe atmak istemiyorsanız tereddütsüz kayıt olabilirsiniz. 35. yıldır hizmet veren ve öğrencilerini mezun etmiş bir kurum kalite asla tesadüf değil. :)

21.07.2019 22:38
Yakup

12 yaşındaki oğlumuz 2018-2019 döneminde eğitim aldı. Bu bir yıllık süreç sonunda ingilizce yazma-okuma yanında dinleme-konuşma kabiliyetleri de gelişti. Çocuğunuzu rahatlıkla emanet edebileceğiniz, aile ortamında gibi eğitim alabileceği, öğrencilerinin bir saniyesini bile boşa geçirmeden her şeyi onların üzerine kurmuş, planlı proğramlı harika bir kurum.

22.06.2019 19:09
Hülya

Akademi`ye kayıt yaptırırken tereddütlerim olmuştu, ama derslere başlayınca bu kaygının yersiz olduğu sonucuna vardım. Başta Kemal Hocaya ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

20.06.2019 17:42
Hatice

Akademi kursuna ilk başladığımda çok endişem vardı ama Kemal hocanın güler yüzü ile samimiyeti endişemi yok etti hiçbir hocaya benzemez ders anltma tarzı çok sevdim çokta eğlendim iyiki kayıt yapmişim akademide bi sürü güzel anım var iyi arkadaşlar edindim çok sey öğrendim 😀👍baya yol kat etim çok teşekkür ediyorumum sayın Kemal sevinç ve Jim hocaya 😊

14.09.2018 11:39
Hamza Güler

Gerçekten harika bir eğitim var burada

11.06.2018 09:51
Serkan ÇEVİK

Akademide ingilizceyi öğrenmeme şansınız çok az.Dostluk,samimiyet ve huzur müthiş.Ve Kemal hoca;eşi benzeri zor bulunur...

16.03.2018 20:34
Whatsapp