Site İçi Arama

Öğrenci - Veli Girişi
Öğrenci No
Parola

Bağlantılar
Duyuru
» 2019-2020 Öğretim Yılı İngilizce Programlarına Kayıtlarımız Başladı. Detaylı Bilgi İçin 0412 224 22 97

» 1 Aralık 2019 YDS`ye yönelik İngilizce kurslarına kayıtlarımız başladı. Detaylı bilgi için 0505 753 84 84- (412) 224 22 99

» Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı C2 Düzeyinde sertifika veren bölgenin ilk ve tek kurumu. Daha fazla bilgi için 0412 224 22 97

» İngiliz/Amerikan öğretmenler tarafından verilen pratik(Speaking) İngilizce programlarına kayıtlarımız başladı.

» Akademi`nin 35 yıllık tecrübesi ve profesyonel rehberliğiyle İngiltere`de İngilizce programlarına kayıtlar başladı.

» IELTS ve TOEFL sınavına yönelik konuşma, dinleme, okuma, yazma ve test çözüm teknik ve becerilerini dengeli veren orta düzey İngilizce programlarına kayıtlarımız başladı.

» Seçkin ve deneyimli İngiliz ve Amerikan öğretmenler tarafından verilen İngilizce programlarına kayıtlarımız başladı. Detaylı bilgi için 0505 753 84 84 - (412) 224 22 98 – 99

» Yabancı Dil Bilgisi (YDS) ve YÖK Dil sınavına yönelik İngilizce kurslarına kayıtlarımız devam ediyor. Detaylı bilgi için 0505 753 84 84- (412) 224 22 99

» Çocuklara dil öğretimi alanında uzman ve deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilen programlarına kayıtlarımız başladı.

Özel Dersler
İngilizceyi en verimli yollarından biri özel ders almaktır.  Akademi, özel derslerde, İngilizce öğretim alanında uzman ve deneyimli İngiliz, Amerikan veya yerel öğretmenlerle etkin, kalıcı ve hızlı şekilde öğrenmenizi sağlar.  
 
Akademi'de İngilizce dersler, kişinin ihtiyaçları önceden belirlenerek hazırlanır ve düzey, yetenek ve hedeflerine göre''kişiye özgü'' İngilizce öğretim programları uygulanır. Öğrenme modelinize göre kendi hızınızda ders alırsınız.
Akademik müdürümüz ve eğitim danışmanımız her öğrenciyle tek tek ilgilenir, gelişimini takip eder; hedeflerine ulaşıyor mu, ilerleme var mı, kontrol eder. Uluslararası standartta İngilizce eğitimi almanın ve etkinliği dünyaca kanıtlanmış İngilizce öğretim kaynaklarını kullanmanın farkını yaşarsınız.
 
Özel dersleri ''Genel İngilizce'' öğrenme amaçlı alabileceğiniz gibi, İngilizce konuşma pratiği yapmak, İş İngilizcenizi geliştirmek, İngilizce profesyonel yazışma becerileri kazanmak, TOEFL, IELTS, YDS gibi herhangi bir sınava hazırlanmak veya belirli bir sunum ya da toplantı hazırlığı amacıyla da talep edebilirsiniz.
 
Akademi, standart İngilizce dil kursu yaklaşımından umduğunu bulamayan ve kendisine özel, bire bir İngilizce ders almak isteyenlerin tercih ettiği 35 yıllık tebrübeye sahip bir dil öğretim kurumudur.
 Bu Sitenin Her Hakkı Saklıdır.

Akademi Yabancı Dil Kursu

Serel Bilişim Web Tasarım Hizmetleri