Hakkımızda

Tarihçe

1985'te kurulan AKADEMİ kurulduğu günden beri, İngilizce öğretiminin modern yaklaşım, yöntem ve teknikleri uygulanan; deneyimlerin değerlendirilmesine bağlı olarak sürekli yenilenen ve kazancın yatırıma dönüştürüldüğü modern ve çağdaş bir kurum olması bakımından Türkiye'nin en iyi İngilizce dil okullarından biridir.

AKADEMİ 'nin kurumsal kaltesi, TSE tarafından da tescillenmiş ve AKADEMİ 1997'de Türkiye'nin ilk ve tek TSE belgeli dil okulu unvanını da kazanmıştır. AKADEMİ, eğitim kurumu olarak özel inşa edilmiş yapısı, özel otoparkı, bağımsız merkezi ısıtma sistemi, sınıflarında split klima, bilgisayar, projeksiyon ve akıllı tahta gibi teknik olanakları ile ideal bir eğitim kurumudur.

Akademi Yaklaşımı

Genel İngilizce Kursu her bir ellişer saatlik toplam onbeş kurdan oluşur. Bu onbeş kur; Başlangıç, Orta Düzeye Giriş, Orta Düzey, İleri Düzeye Giriş ve İleri Düzey olmak üzere beş düzeyden oluşur. Kursumuzu başarıyla bitiren öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sertifika sınavına girebilir. Bu sınavda başarılı olan öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı sertifika verilir.

×
Günün Kelimesi
  • despondent/dɪˈspɒndənt/ adjective 

    unhappy and having no enthusiasm

    morali bozuk, karamsar, kötümser, umutsuz

    I had never seen them looking so despondent.

Haftanın Atasözü
  • IF YOU WANT SOMETHING DONE RIGHT, DO IT YOURSELF.

    KURDA ENSEN NEDEN KALIN DEMİŞLER, KENDİ İŞİMİ KENDİM GÖRÜRÜM DEMİŞ.

Whatsapp